*** Penzion Sport relax club ubytovanie Dobra

Penzion Dobra Sport relax club

Ubytovanie Šport relax club Dobrá : Relaxačné centrum sa nachádza na úpätí Beskýd v katastri obce Dobrá. Leží v tesnej blízkosti cyklostezky za VUHŽ. Hosťom tu ponúka okrem iného ubytovanie v štýlových izbách a kúpanie v relaxačnej hydromasážnej vani.

Penzión Šport relax club Dobrá ubytovanie :
Šport relax club ponúka ubytovanie v dvojposteľových izbách. Po dohode je možné zabezpečiť na izbách pripojenie k internetu. Vo vybavení izieb je minibar, WC na izbe, televízia TV SAT, kúpeľňa so sprchou, možnosť prípravy čaju a kávy. Príchod na izbu a uvoľnenie izby podľa dohody. Nefajčiarske izby.

Sport relax club stravovanie :
Pre športovcov ale aj pre ostatných návštevníkov je pripravené občerstvenie v štýlovom bare s možnosťou posedenia na krytej terase prípadne na slnečnej záhrade.

Služby penzión Sport relax club :
Domáce zvieratá sú v penzióne povolené. Poskytujú tu transferové služby. Parkovanie je možné priamo v areáli, kde je nestrážené ale uzamykateľné parkovisko. Šport relax club akceptuje platbu iba v hotovosti.
WiFi internet.

Dobrá penzión ubytovanie Šport relax club :
V novo vybudovanom areáli môžete využiť 4 tenisové 2 volejbalové a 2 nohejbalové kurty. Povrch kurtov je umelá tráva. Prevádzkujú tu aj tenisovú školu pod vedením skúsených inštruktorov. Deti nájdu v areáli detské ihrisko s pieskoviskom, šmýkačkou, hojdačkou, lezeckou stenou a dreveným hradom.

Príďte sa ubytovať a stráviť dni svojho odpočinku v Šport relax clubu v Dobré a využite pestrú ponuku športových a relaxačných možností. Šport relax club v Dobrej sa teší na Vašu návštevu!
Penzion Dobra Sport relax club - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Dobra Sport relax club - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Dobra Sport relax club - možnosť pripojenia na internetPenzion Dobra Sport relax club - k dispozícii letná terasaPenzion Dobra Sport relax club - tenis - v blízkosti hotelaPenzion Dobra Sport relax club - krytý bazén v hoteliPenzion Dobra Sport relax club - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Dobra Sport relax club - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Dobra Sport relax club - Izby s vlastnou toaletouPenzion Dobra Sport relax club - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:
 
Penzion Sport relax club ubytovanie Dobra Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C Nočná tepl.: 0 °C Vietor: 16 m/s